O naší firmě

Dovážíme a prodáváme kvalitní zboží, které je jiné. Dovážíme zboží, které se nám líbí, je odlišné od běžného a "masového" zboží, je exkluzivní a je kvalitní. S tímto zbožím si nekupujete značku, kupujete si příběh. Příběh, ve kterém se někde v Jižní Americe, 500 km od civilizace, pase spokojená kráva... Ve kterém jezdí ještě pasáci krav na koních, rodiče nechávají děti hrát si na ulicích, čas plyne pomalu a cesta z Evropy tam trvá čtyři dny.

 

Dovážíme a prodáváme převážně hovězí kůže pro dekoraci v interiérech - dekorační kůže (kravské kůže) na podlahu, koberce z kůží, kožené předložky, povlaky na polštáře z pravých kůží, moderní křesla BKF Butterfly (tzv. "motýlí" křesla) Hardoy a drobné dekorační předměty. Převážnou část našeho sortimentu tvoří speciálně upravené hovězí kůže, šijeme na zakázku koberce z kravských kůží - přesně dle požadavků klienta, v nejvyšší kvalitě a dle posledních módních trendů.

 

Nově jsme také zařadili do sortimentu ovčí kůže z Austrálie, Nového Zélandu, Velké Británie, Německa a dalších zemí. Najdete u nás jednotlivé kůže v mnoha barvách a také koverce ze 2, 4, ž a 8 kusů.

 

O nás

Dovážíme a prodáváme kvalitní zboží,
které je jiné, které se nám líbí,
je odlišné od běžného zboží,
je exkluzivní a kvalitní.

Kontaktujte nás

  V olšinách 18, 100 00 Praha 10
  +420 774 049 000
  info@dekoracnikuze.cz

Registrace Newsletter

Sledujte nás

facebook

 
 
 
  verze 5.0.1          2019 © dekoracnikuze.cz